Rüyada sevdiği adama kahve yapmak

Rüyada sevdiği adama kahve yapmak şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, geçim derdi çekmeyeceğine, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, ardından işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine,  yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, galibiyetlerinin de çoğalacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, hayatının da zorlaşacağına, elinin darda kalmayacağına, bir sebeple kısa süre için de olsa sıkıntı duyulacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiği adama kahve yapmak gördüyseniz:

  • Enerji düşebilir, isteksizlik ya da halsizlik görülebilir.

Rüyada sevdiği adama kahve yapmak zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiği adama sarılmak girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, kendisini mutlu edecek yeni şeyler edineceğine inanılır.

Rüyada sevdiği adama kavuşmak yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, kıvrak zekâsı sayesinde de işinde alıp yürüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiği adama su vermek çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiği adama kızmak maddi olarak güç kaybedeceği gibi manevi anlamda da çöküşe geçeceğine, kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine delalet eder.

Rüyada sevdiği adama çorap giydirmek o işin tüm risklerini göze alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına inanılır.

Rüyada sevdiği adama tokat atmak kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine, gerek görürse insanların içine fitne sokacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiği kızın kahve yapması kendi işini kurma idealini yerine getireceğine, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments