Rüyada sevgilisini yanaktan öpmek

Rüyada sevgilisini yanaktan öpmek işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, iyiliğe ve güzelliğe, çok kötü durumlara düşeceğine, ailesindeki huzurun bozulacağına, çok iyi işler ortaya konacağına, bazı başka desteklere kavuşacağına, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, gerçeklere yüz çevrileceğine, hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilisini yanaktan öpmek gördüyseniz:

  • Sizi sinirlendirmeye ya da manipüle etmeye çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada sevgilisini yanaktan öpmek kesesinin her daim dolu kalacağına, kötü karakterli bir kadına delalettir.

Rüyada yanaktan kan gelmesi en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine, bol nimete kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada sol yanaktan öpmek ümitsizliğe, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına yorulmaktadır.

Rüyada tek yanaktan öpmek atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına, beklentilerin boşa çıkmayacağına delalet eder.

Rüyada babanın yanaktan öpmesi hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine, işlerin yavaşlayacağına işaret eder.

Rüyada birisini yanaktan öpmek huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine alamet eder.

Rüyada yanaktan öpüldüğünü görmek hayallerini ve ideallerini gözden geçirdiği bu süreçte yepyeni kararlar alarak, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, kişinin daha mutsuz, sıkıntılı bir geleceğe sahip olacağına alamet eder.

Rüyada yanaktan öpmek ne demektir iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments