Rüyada süpürge ile süpürmek

Rüyada süpürge ile süpürmek sıkıntıların sona ereceğine, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına, iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, zararlı bir alışkanlığın yakın bir zamanda bırakılacağına, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlarle uğraşılacağına, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada süpürge ile süpürmek gördüyseniz:

  • Ortaya koymak istediğiniz konularda biraz rahatlamalısınız.

Rüyada eve süpürge tutmak hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına, kazancının ve rızkının düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir çok süpürge görmek kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, yakaladığı bütün fırsatların boş çıkacağına yorulur.

Rüyada süpürge bulmak isabetli adımlar atacağına, kavgalı durumların nihayete ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada süpürge ile süpürmek üzüleceğine ve pişman olacağına, artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına inanılır.

Rüyada süpürge ne demek iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına, çok daha iyi bir konuma geleceğine, yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada evi süpürge ile süpürmek korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, bir arkadaşlığınızın iyi bir dostluğa dönüşmesine alamet etmektedir.

Rüyada çöp süpürge görmek içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada süpürge ile dövmek kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına, kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments