Rüyada telefon gelmesi

Rüyada telefon gelmesi günden güne daha büyük başarılar kazanacağına, bazı ortak işlere gireceğine, çok büyük üzüntüler duyacağına, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, sağlık sorunları yaşanacağına ve huzur kaçıracak olaylar yaşanacağına rivayet eder rüyada yarış kazanmak kişinin iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların başgöstereceğine, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, kendisine çok uzak ve imkânsız gibi görünen arzularına kavuşacağına, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına inanılır.

Rüyada telefon gelmesi gördüyseniz:

  • Suçu üstlenmeden veya karşı tarafı suçlamadan önce, herhangi bir durumda kendi pozisyonunuzu uzlaşmaya açık tutup tutamayacağınızı irdelemeniz gerekiyor.

Rüyada telefon kesilmesi çok üst mevkilere yükseleceğine, ticaret hayatın da sağlam bir yeri olacağına delalet eder.

Rüyada telefon açmamak iş hayatının tamamen bozulacağına, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine inanılır.

Rüyada telefon feneri iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına yorulmaktadır.

Rüyada çok telefon görmek eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada telefon la oynamak dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarar edeceğine yorulur.

Rüyada telefon dolandırıcılığı büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine, işinin gücünün hal yoluna gireceğine yorulur.

Rüyada telefon göstermek çok istediği bir mevkiye yakın bir zaman içinde terfi edeceğine ve aile hayatında yaşanan sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, insanlara karşı güvenini kaybetmesine ve kendisini onlara kapatmasına neden olacağına delalet eder.

Rüyada telefon bükülmesi tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments