Rüyada toprak mezar

Rüyada toprak mezar işlerin ters gideceğine ve verilen emeklerin heba olacağına, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine, başın borçlularla belaya gireceğine, neredeyse mahkemelik olunacağına, maneviyata yöneleceğine, kıdem atlayacağına, büyük bir projenin başına geçileceğine, hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına, çalışkanlığı, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine inanılır.

Rüyada toprak mezar gördüyseniz:

  • Alışılmadık kişiler, yerler veya keyifli aktiviteler ilginizi çekebilir.

Rüyada toprak ağza toprak alıp tükürmek aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına, gerçekleştirmek istediği projeleri bu sayede gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada toprak atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine ve kazanç elde etmeye başlanacağına, tatsızlıkların ortadan kalkacağına, düşmanlıkların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yol toprak kalkınacağına ve zenginlik elde edeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına delalettir.

Rüyada toprak ufalamak kişinin yüzünün güleceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına yorulur.

Rüyada siyah toprak tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine delalettir.

Rüyada eve toprak getirmek canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine, bereketi ve zenginliği bulacağına inanılır.

Rüyada yığın toprak sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına alamet eder.

Rüyada toprak kabartmak engellerin ve aksiliklerin yok olacağına, başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, masa başı bir işe gireceğine, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments