Rüyada unun içinde beyaz kurt görmek

Rüyada unun içinde beyaz kurt görmek eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, zor günlerden geçeceğine, bu ağır havanın bir an önce dağılması için allah’a yalvaracağına, yapılan işlerde büyük başarı kazanılacağına, deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kurtaracağına, kısa süre içinde işlerinin açılacağına, istenmeyen olayların olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada unun içinde beyaz kurt gördüyseniz:

  • Bazı planlara veya düzenlemelere istediğiniz şekle verebileceksiniz.

Rüyada unun içinde beyaz kurt görmek büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, dertlerin sonlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada unun içinde kurt görmek kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, sorunların teker teker aşılacağına, sevdiği kişiden ihanet göreceğine, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına delalettir.

Rüyada unun içinde fare görmek yaşam standartlarının artacağına, zenginliğin kapılarının açılacağına, zor günlerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada unun içinde altın görmek maddi ve manevi sorunların allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, karanlık geçen günlere güneş doğacağına delalet etmektedir.

Rüyada unun içinde karınca görmek karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına ve o kişiden duygularına karşılık göreceğine, kötü durumlara düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada evin içinde beyaz kurt görmek onlara doyasıya sarılacağına, sevdiğini söyleyeceğine, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına delalettir.

Rüyada ekmek içinde beyaz kurt görmek üzerinde devamlı bir sıkıntının hasıl olacağına, rüya sahibinin yeni ve güzel olan hayır ve bereket kapılarının önünde açılacağına delalettir.

Rüyada unun içinde siyah böcek görmek hayallerinin ve umutlarının tabiri caizse suya düşeceğine, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments