Rüyada üzüm ve yoğurt görmek

Rüyada üzüm ve yoğurt görmek hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, çevresinde yaşanan ve kendisinin o ana kadar farkında olmadığı bir takım şeylerin ayyuka çıkacağına, borca batacağına, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına tabir olunur.

Rüyada üzüm ve yoğurt gördüyseniz:

  • Karşı tarafın kendiliğinden anlamasını beklemekten daha yararlı olabilir.

Rüyada üzüm ve yoğurt görmek iş hayatında çok büyük zararlara uğrayacağına, erkeğin kendi organını ellediğini görmesi ise, elinden yüklü bir miktar para ya da mal çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah üzüm beyaz üzüm görmek ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada üzüm bağından üzüm yemek rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, kendisinin de günlerce bunun tedirginliğini yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada üzüm bağında üzüm toplamak çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada üzüm ağacından üzüm yemek ekmeğinin azalacağına, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına inanılır.

Rüyada üzüm bağında üzüm yemek gözyaşı döküleceğine ve uzun süre yüzün gülemez olacağına, engel teşkil edeceğine ve onu karar aşamasında kısıtlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada üzüm bahçesinde üzüm yemek ailesi ile rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, kazancının artacağına, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada üzüm ve üzüm bağı görmek alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Bir yorum “Rüyada üzüm ve yoğurt görmek

  1. Ruyamda bir evden kap kacak alıyorum ve aynı evde uzum yoğur yemek görüyorum evin bi odasının kıyafetlerle dolu olduğunu ve ev sahibinin o odayı giysi dolabı yaptığını goruyorum

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.