Rüyada yabani kurt görmek

Rüyada yabani kurt görmek bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, güç ve para kaybedeceğine, zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, ağır bir hastalıkla boğuşan bir akrabadan acı haber alınacağına, güçlü, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, yeni işlere ve projelere gireceğine ve çok başarılı olacağına yorulur.

Rüyada yabani kurt gördüyseniz:

  • Tepkilerinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada yabani kurt görmek düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına ancak ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine delalet etmektedir.

Rüyada yabani kurt köpeği görmek önünü göremez olacağına, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, zevke aşırı düşkünlük gösteren rüya sahibinin maddi sorunlarının da büyüyerek borç almak zorunda kalacağına tabir olunur.

Rüyada yabani bal yemek daha fazla gelir sahibi olunacağına, sorunlarının tamamen biteceğine ve dert ettiği tüm problemlerin ve olayların hayra çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada yabani kaz avlamak hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, yaşam kolaylığı içine gireceğine, kendi işini kuracağına işarettir.

Rüyada yabani sarımsak önemli işler yapacağına, dertlerin ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada yabani otlar tüm fırsatları değerlendireceğine, elinde kalan paranın yakın zaman içinde tükeneceğine delalet eder.

Rüyada yabani kaz yakalamak ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine ve yeni işinde çok büyük başarılara imza atarak çok zengin biri olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yabani köpek rahata kavuşacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine, işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments