Rüyada yağmur yağması ve

Rüyada yağmur yağması ve gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, evli olan kimseler için evlatlarının gününü görmeye veya çocuğu olmayanların birden fazla çocuğu olacağına, en olunmaz yaralarının kapanacağına, en büyük acılarının dineceğine, çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, başına türlü belalar geleceğine ve çok zor durumlar atlatmak zorunda kalacağına, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, zor günlerin geride kalacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yağmur yağması ve gördüyseniz:

  • Hukuki, romantik, gayrimenkul ya da maddi başlıklı konuları daha detaylı şekilde ele alabilirsiniz.

Rüyada az yağmur yağması üstün başarılar alacağına, bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına işaret eder.

Rüyada yağmur çok yağması çok sıkıntılı ve çok zor döneme gireceğine, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına, kötülüğe uğramadan yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kar yağmur yağması ancak hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada yağmur yağması ve maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine, çektiği sıkıntıların daha da artacağına işarettir.

Rüyada yorgana yağmur yağması istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, ahiret inancına göre yaşanacağına işaret eder.

Rüyada denizde yağmur yağması aç kalacağına, hastalıkların şifa bulacağına delalettir.

Rüyada tarlaya yağmur yağması hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezarda yağmur yağması maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine, sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments