Rüyada yakışıklı mavi gözlü erkek görmek

Rüyada yakışıklı mavi gözlü erkek görmek ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, suç işleyeceğine, uzun bir ömrü süreceğinize ve dünyevi zevkleri yaşayıp bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına, özellikle kendisine yakın hissettiği bir kişiye kendi özel hayatı hakkında son derece özel bir sırrı anlatacağına, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına, attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine, maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, sevdiği kişileri de yanına alacağına, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına işarettir.

Rüyada yakışıklı mavi gözlü erkek gördüyseniz:

  • Yanlız bunu fazla ciddiye alarak ek sorumluluklar yüklenmemelisiniz.

Rüyada yakışıklı mavi gözlü erkek görmek aile hayatında çok mutluluk verici ve çok büyük hayırlara vesile olacak haberler alacağına, endişe duyduğu konularda çok zarar göreceğine rivayet eder.

Rüyada mavi gözlü yakışıklı erkek görmek sorunların gittikçe artacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil gözlü yakışıklı erkek görmek büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine ve her zaman iyi bir insan olup herkesin hayır duasını alacağına inanılır.

Rüyada mavi gözlü erkek gelirin tükeneceğine, üzüntülerin sevince döneceğine ve hem aile için hem sosyal çevre için güzel sürprizler yapılacağına alamet eder.

Rüyada mavi gözlü erkek görmek ihya dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine, çalışkanlığı, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına yorulur.

Rüyada mavi gözlü bir erkek bebek doğurmak musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına inanılır.

Rüyada mavi gözlü erkek bebek emzirmek planların tutmayacağına, sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erkek mavi gözlü bebek görmek sıkıntı veren bir tanıdığından veya arkadaşından uzaklaşacağına, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments