Rüyada yaşayan birinin şehid olduğunu görmek

Rüyada yaşayan birinin şehid olduğunu görmek üzüleceğine, duyacakları, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına, mesleki olarak hakim, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, malından ve parasından kaybedeceğine böylece yokluğa düşeceğine, ekmeksiz kalacağına, kişinin hedeflediği işi alacağına, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yaşayan birinin şehid olduğunu gördüyseniz:

  • Oysa, dikkatli hareket etmelisiniz.

Rüyada yaşayan birinin şehid olduğunu görmek maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine alamet eder.

Rüyada yaşayan birinin şehid olduğunu duymak allah’ın izni ile içinde bulunduğu kötü durumlardan ve uğradığı zararlardan çok sıkıntı çekmeden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine rivayet eder.

Rüyada birinin şehid olduğunu duymak maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, sevdiği kişiler ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin şehid olduğunu görmek sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, hayatından nefret duygusunu atacağına alamet eder.

Rüyada başka birinin şehid olduğunu görmek iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, zor günler geçirileceğine, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına inanılır.

Rüyada yaşayan birinin öldüğünü duymak işlerinden ve özel hayatından yana umduklarını bulamayacağına, onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine ve bu kişi ile ilerde hem iş ortaklığı yapacağına rivayet eder.

Rüyada yaşayan birinin öldüğünü duymak ve ağlamak rüya sahibinin, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, stresinin ve sıkıntılarının her geçen gün daha da artacağına işaret eder.

Rüyada yaşayan birinin öldüğünü haber almak anne ya da baba ile ters düşüleceğine, birçok dedikoduya maruz kalacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

4 yorum “Rüyada yaşayan birinin şehid olduğunu görmek

  1. Ben bir kaç ay öncə henüz Azerbaycanda savaş başlamadan önce (benim kardeşim asker)rüyamda kardeşımın resminin üzərinə şehit yazıldığını ve yazının altında bir kırmızı gül gördüm.Bundan 1 ay falan qeçti savaş başladı .Şükürlər olsun ki kardeşim iyi onların olduqları yerde hiç bişey olmadı.Ama o zamandan bəri içimde bir sıkıntı var qibi.Artık mart sonuna kardeşim geliyor hayırlısı ilə.Dün gecede röyam da anneme kardeşim şehit oldu diye ağlayaraq uyandım. Bana yardımcı olun bu rüya lar nə anlama gəlir?

  2. ruyamda amcamin sehit haberini aldim ve cok üzüldüm ama gidemedim kaynim gitti ben uyandigimdada agliyordum

    • Allâme der ki,
      Rüyanız dünyalığa, insana ve rahatlığa yorulur. Rüya tabirine göre uzun bir ömür süreceğine ve dünyevi zevkleri yaşayıp bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına; insanlardan çok büyük övgüler ve takdirler alınacağına; işlerinin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına, rahat bir nefes alacağına alamet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.