Rüyada yeşil kolonya görmek

Rüyada yeşil kolonya görmek büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine ve elde edilen kazançlar sayesinde bir işe sahip olunacağına, dertlerin biteceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, özellikle bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, tecrübe sahibi olacağına, ailesini kaybedeceğine, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine ve bir daha toparlanamayacağına, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, art niyetli kişilere uyacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil kolonya gördüyseniz:

  • Evdeki bir değişiklik sizi olumlu yönde teşvik edebilir.

Rüyada yeşil kolonya görmek alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine işaret eder.

Rüyada yeşil kolonya ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine, telaşlı geçirilen günlerin kişiye mutluluk vereceğine inanılır.

Rüyada kolonya şişesi yeterli kimse haline geleceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, çok büyük çalışmalar yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölüden kolonya almak bereketin ve huzurun hâsıl olacağına, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölünün kolonya istemesi sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, işini layığı ile yerine getireceğine işarettir.

Rüyada kolonya görmek ihya bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine, zengin bir hayata sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada limon kolonya görmek bir konuda destek alacağına, her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına işaret eder.

Rüyada kolonya ikram etmek bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek dosta alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.