Rüyada kolonya şişesi

Rüyada kolonya şişesi çocuk sahibi olmak istiyorsa da eşinin hamile haberini alacağına, mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan rüya sahibinin inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına, kırılan kalplerin barışacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, kazancını çoğaltacağına, insanlara yol göstereceğine, hayatı boyunca türlü aksilikler ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, herkesi kendi gibi zannedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kolonya şişesi gördüyseniz:

  • Oldukça mükemmel teklifler sunmanıza rağmen yanlış bir zemin oluşması veya yanlış anlaşılması nedeniyle teklif veya önerileriniz kabul görmeyebilir.

Rüyada kolonya şişesi atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, anne baba duası alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kolonya ikram etmek sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına yorulur.

Rüyada misafirlere kolonya dökmek çektiği sıkıntıların son bulacağına, rahatının yerine geleceğine, hedeflerine yaklaşacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada ölüden kolonya almak yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, bu sayede içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, kariyerinde adım adım ilerlediğine ve çok büyük başarılar kazanıp zengin olacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil kolonya görmek sorunların yeni sorunlar doğuracağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine işaret eder.

Rüyada kolonya almak diyanet kazancın gittikçe azalacağına, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kolonya görmek ihya yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına işaret eder.

Rüyada ölünün kolonya istemesi uzun zaman önce bitirilmiş olan borçların tekrar alınacağına, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.