Rüyada yeşil mercimek yemek

Rüyada yeşil mercimek yemek yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, çok mutlu olunacağına, aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine, eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına, yalan söyleyen bir kişinin aile ilişkilerine büyük zarar verecek bir yalanının ortaya çıkacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, çeşitli projeler ortaya koyacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına, hayal ettiği bazı şeylere hiçbir sorun yaşamadan kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil mercimek yemek gördüyseniz:

  • İlişkilerinizde daha esnek olmalısınız.

Rüyada yeşil mercimek çorbası kendisini temizlemek için her fırsatı değerlendireceğine, herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil mercimek görme sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, sorunlarını çözmek için yol göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil mercimek almak ayrılmış olanların kavuşacağına, yeni iş teklifleri alacağına alamet eder.

Rüyada yeşil mercimek kusmak ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, çok büyük hayır duaları alacağına, günahlara işaret eder.

Rüyada yeşil mercimek haşlamak uzun ve hayırlı bir ömre, elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına ve maddi zorluklar yaşaması yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil mercimek ıslatmak içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, ancak rüya sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde bu durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çiğ yeşil mercimek yemek hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine ve rakiplerine çok büyük bir fark atacağına işaret eder.

Rüyada yeşil mercimek yemek içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments