Rüyada yüzmek diyadinnet

Rüyada yüzmek diyadinnet olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına, maddi olarak iyi giden bir işin bir anda kesintiye uğrayacağına, sorunların artacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine, kendisinin de bu duruma kırılacağına, düzeninin sarsılacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, kazanç ve mal kaybına uğrayacağına, sıkıntılı ve sorunlu günler geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada yüzmek diyadinnet gördüyseniz:

  • Yetersiz kalabilirsiniz, gerilimler sizi körükleyebilir.

Rüyada at ile yüzmek bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine, bu haberi aldıktan sonra sevdiği kişilerden biri ile işe başlayacağına, yakın zaman içinde kazancının artacağına tabir olunur.

Rüyada et yüzmek büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine alamet eder.

Rüyada ölü denizde yüzmek sıhhat ve huzur bulacağına, anlayışlı bir kısmet çıkacağına tabir olunur.

Rüyada ailenle yüzmek can sıkıntısı olsa da çok uzun sürmeyeceği, çevrede kıskançlıkları nedeni ile kişi hakkında kötü sözler söyleyecek bazı kişiler olacağına, onun mutlu olmasına vesile olacağına alamet etmektedir.

Rüyada balıklama yüzmek rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına işarettir.

Rüyada sığır yüzmek yakınlarından duyacağı ağır, kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına, geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada kum içinde yüzmek sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine ve mal sahibi olacağına, zorlukların yaşanacağına, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine alamet etmektedir.

Rüyada derinlerde yüzmek kişinin karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments