Rüyada açık mezarda kemik görmek

Rüyada açık mezarda kemik görmek kötü haberler alacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine, cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine, kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine ve sağlık sorunları yüzünden epey zorluk yaşanacağına, içinde olduğu bir projeden çok zarar göreceğine, işlerinin de bir düzene oturacağına işarettir.

Rüyada açık mezarda kemik gördüyseniz:

  • Bir süre sabredebilirseniz nedenlerin farkına varabilirsiniz.

Rüyada açık mezarda kemik görmek geleceğinin parlak olacağına, esenlik bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada mezarda kemik görmek zor durumlara düşüleceğine, uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine inanılır.

Rüyada açık mezarda ölüyü görmek hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine, yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına rivayet eder.

Rüyada açık mezarda birini görmek alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, rahat ve refah içerisinde bir hayat sürüleceğine ve hayırlı ve iyi bir kısmet ile çok güzel ve mutlu bir beraberliğe başlanıp çok ilham verici bir sevgi ve huzur içinde yaşanacağına yorulur.

Rüyada açık mezarda iskelet görmek uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, iş hayatında yaşanan rekabetlerden büyük başarılar ile çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada açık mezarda yatan birini görmek sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada açık mezarda yatmak girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, hiç bilmediği bir işe gireceğine işarettir.

Rüyada açık mezarda kefenli birini görmek alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.