Rüyada altın bilezik ve altın kolye görmek

Rüyada altın bilezik ve altın kolye görmek yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine, anne babanın üzüntü duyacağına, sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine, kalp kırmayacağına, eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına, işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, güzel haberler alınacağına işarettir.

Rüyada altın bilezik ve altın kolye gördüyseniz:

  • İstediğinizi almanıza yardım edecekse, karşınızdaki kişileri ilgili konularda memnun etmeniz gerekebilir.

Rüyada altın bilezik ve altın kolye görmek dertlerin dermanının bulunacağına, onların başarıları ile gururlanacağına işarettir.

Rüyada altın bilezik ve kolye görmek evdeki birinin yolculuk yapacağına, kendisini büyük bir iş sıkıntısının ortasında bulacağına, eline geçen fırsatların kazançtan çok zarar getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada altın bilezik kolye takmak bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, kırgınlıkların sona ereceğine, malından ve parasından olacağına, zor günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada altın kolye bilezik görmek yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına işarettir.

Rüyada altın kolye ve bilezik görmek sorunların epey büyük sorumluluklar getireceğine, kısa bir süre sonra toparlanacağı düşünülürken daha da kötüleşmeye başlayacağına alamet eder.

Rüyada altın bilezik yüzük kolye takmak her daim temkinli olacağına ve hiç riske girmeyeceğine, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına delalettir.

Rüyada altın kolye bilezik takmak sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına inanılır.

Rüyada altın bilezik kolye bulmak olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, bu sayede yüzünün güleceğine, eline çok yüklü miktarda kazanç geçeceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.