Rüyada anne babanın geldiğini görmek

Rüyada anne babanın geldiğini görmek yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine ve aile hayatı ve iş hayatı içinde çok üzüntü duyulacağına, maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına, yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, elinden geliyorsa ona borç vereceğine, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına, darlanacağına, huzurunu kaybedeceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok zor günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada anne babanın geldiğini gördüyseniz:

  • Karşı taraftan beklediğiniz şekilde davranmakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada anne ve babanın eve geldiğini görmek aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine delalettir.

Rüyada anne babanın geldiğini görmek hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş anne babanın hacdan geldiğini görmek kişinin tüm kötülüklerden, kazalardan ve belalardan korunacağına, para sıkıntısının olmayacağına alamet eder.

Rüyada anne babanın evine geldiğini görmek sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine, başarıdan başarıya koşacağına tabir olunur.

Rüyada anne babanın hacdan geldiğini görmek bulunduğu yeni durumdan çok memnun olacağına, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada anne babanın eve geldiğini görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, mutluluk verici haberlerin alınacağına delalet eder.

Rüyada anne ve babanın hacdan geldiğini görmek sevilen bir kişinin söyleyeceği gurur kırıcı bir söz yüzünden büyük bir üzüntü yaşanacağına, bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına rivayet eder.

Rüyada anne ve babasının hacdan geldiğini görmek hayatı boyunca rahat yaşayacağına, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments