Rüyada ara sokaklar görmek

Rüyada ara sokaklar görmek başkalarının başarılarını küçümseyen şekilde davranacağına, işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bu sıkıntıyı çözeceğine, yaşadığı sorunlar yüzünden yeni bir iş bakmaya başlayacağına, kişinin esenlik bulacağına, iyi bir yer edinerek adından sıklıkla söz ettireceğine, kolay yollardan rızık sahibi olacağına, geniş geniş yaşayacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada ara sokaklar gördüyseniz:

  • Dinlenmeniz veya sizden gizleniyor olabilecek bilgileri ya da olayları araştırmanız gerekiyor.

Rüyada ara sokaklar görmek kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine, gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada karanlık sokaklar kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına ve rahat bir şekilde gelir elde ederek hayatını idame ettireceğine, eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sokaklar arasında kaybolmak yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, ele geçecek haram mal ve paraya inanılır.

Rüyada renkli sokaklar görmek çok sevilen bir kişi olunacağına ve rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine, kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada boş sokaklar görmek insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine ve suratının asılacağına, sorun yaratan bazı olaylar ile karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sokaklar görmek kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine işarettir.

Rüyada karanlık sokaklar görmek aile hayatı içinde mutlu olunacağına, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, ağızdan çıkan sözler yüzünden yakın akrabalarla dargınlık yaşanacağına alamet eder.

Rüyada eski sokaklar görmek etrafındaki kişilere de yardım edeceğine, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments