Rüyada arkadaşa gülmek

Rüyada arkadaşa gülmek ancak ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, uzun zamandan beri meşgul olunmasına sebep olan durumların yakında çözüleceğine, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, başarısının ve mutluluğunun önüne geçen kişilerin, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, kaderinin yüzüne güleceğine, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada arkadaşa gülmek gördüyseniz:

  • Uzun zamandır gizlilik içinde ya da fark edilmeden gerçekleştirdiğinizi düşünmeye başladığınız yorucu uğraşlarınızın karşılık ya da ödülleri yüzünü göstermeye başlayabilir.

Rüyada arkadaşa bakmak yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalettir.

Rüyada arkadaşa darılmak elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına, hoş olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşa not yazmak zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, sıkıntılarının sorunlarının biteceğine işaret eder.

Rüyada arkadaşa tokat hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, sıcakkanlı bir kişi olunacağına delalet eder.

Rüyada küs arkadaşa sarılmak yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, daha fazla yakınlaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşa gülmek yeni işler alacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine, kendisine yeni kısmetler sunacağına yorulur.

Rüyada arkadaşa ulaşamamak çok özel fırsatlar elde edeceğine ve böyle teklifler alacağına, ünlü biri olarak herkesin saygısını kazanacak olan kişinin yaşamı boyunca ismini duyuracak işler yapacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşa gitmek işlerinde aksama olacağına, onlara seve seve bildiklerini aktaracağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.