Rüyada arsa satılması

Rüyada arsa satılması makam sahibi olacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, hakkı olanlara kavuşacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, sonucun kişi için hayırlı olacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada arsa satılması gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan haberler veya elinize geçen bilgiler size fayda sağlayabilir.

Rüyada ev arsa görmek huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına işaret eder.

Rüyada arsa sınırı iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine delalettir.

Rüyada arsa ev almak hayır getirecek yollara girileceğine, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada bir arsa almak zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına işaret eder.

Rüyada arsa kiralamak bir sebeple çok zarar göreceğine, işlerinin kısa bir sürede hiç olmadığı şekilde büyük bir düşüşe geçeceğine ve yakın zamanda kendisinin bile çok şaşıracağı ve sorun yaşayacağı bir işe karışacağına, yeni insanlar ile tanışıp çok büyük dostluklar kuracağına tabir olunur.

Rüyada arsa satılması hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada arsa almak kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına rivayet eder.

Rüyada arsa parsellemek kişinin bu gidişatı durdurmak için bir şeyler yapması gerektiğine ve eğer müdahale etmezse daha kötü durumlar ile karşılaşacağına, geçim derdinin biteceğine, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments