Rüyada aşağıya bakmak

Rüyada aşağıya bakmak endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, işinde geniş yetkilerle donatılacağına ve en yüksek makamdaki isim haline geleceğine, işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına, tersliklerin ve hayal kırıklıklarının üst üste geleceğine, şansının hep açık olacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, rüyayı gören kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, bol bol hayır duası alınacağına, işinde profesyonel kimse olacağına işarettir.

Rüyada aşağıya bakmak gördüyseniz:

  • Yapacağınız değişiklikler özgüveninizi arttırmanıza yardım edebilir.

Rüyada aşağıya bakmak sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, birçok dertle muhatap olacağına işaret eder.

Rüyada aşağıya uçmak güzel günlerine kara bulutlar çökeceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, kısmetinin ve şansının da kapanacağına, yaşadığı şehirde yeni bir işe gireceğine inanılır.

Rüyada aşağıya düştüğünü görmek aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, kudretinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada dağdan aşağıya inmek rakiplerin teker teker alt edileceğine, hane halkı arasına nifak tohumları serpileceğine yorulur.

Rüyada asansörle aşağıya inmek daha büyük işler için bir örnek olacağına, fikirlerinin çatışacağına işaret eder.

Rüyada camdan aşağıya inmek yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, imkânların günden güne azalacağına alamet etmektedir.

Rüyada aşağıya doğru koşmak maddi olarak çok huzurlu olunacağına, çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine, kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına yorulur.

Rüyada binadan aşağıya düşmek ancak rüya sahibinin bunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine, çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.