Rüyada asker üniforması

Rüyada asker üniforması bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine, çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, kısa süre içinde hayatını kaybedeceğine, çok yakınınızdaki birine fenalık edeceğinize, ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına, eve kapanacağına, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine, daha zengin ve refah bir hayat süreceğine, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada asker üniforması gördüyseniz:

  • Bazı konularda başarı ihtimalinizi sorgulayabilirsiniz.

Rüyada asker olmak asker görmek iş hayatının çok iyi durumlara geleceğine, işlerinin bir anda bozulacağına alamet eder.

Rüyada asker asker görmek sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına inanılır.

Rüyada asker olmak asker kıyafeti giymek işlerinin bozulacağına, planlarının işe yaramayacağına bu nedenle elinin dara düşeceğine, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine işaret eder.

Rüyada asker ve asker arabası görmek yapılan işte büyük başarı sağlanacağına, ayağının tökezleyip, işlerinin aksayacağına işaret eder.

Rüyada asker görmek asker olmak ters giden işlerin normale döneceğine, maddi açıdan rahat edileceğine, büyük başarılar kazanılacağına işaret eder.

Rüyada asker gör yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına işarettir.

Rüyada asker sevmek sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına rivayet eder.

Rüyada asker yemeği sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.