Rüyada ay yıldız görmek ne demek

Rüyada ay yıldız görmek ne demek kimseyle konuşmayacağına ve durumun doktor tarafından çözüleceği hale geleceğine, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, ona emek vereceğine, kazancının allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına ve maddi ve manevi olarak çok rahat bir duruma geleceğine, ticaretten yana kısmetlerinin artacağına, allah katında güzel mükafatlar almasına, rahat bir hayata adım atacağına yorulmaktadır.

Rüyada ay yıldız görmek ne demek gördüyseniz:

  • Ani hareket kabiliyeti kazandırıyor.

Rüyada ay ve yıldız görmek birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye, malını, parasını ve işini kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada beş yıldız görmek kısmetlerin günden güne artacağına, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, rızkının genişleyeceğine ve çok daha kolay bir hayatının olacağına tabir olunur.

Rüyada tek yıldız görmek akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada mor yıldız görmek elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına, tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, bir türlü karar verilemeyen bir konuda fırsatların kaçırılacağına işarettir.

Rüyada çok parlayan yıldız görmek beklentilerinin yerine geleceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, hane içindeki mutluluğun, keyfin, rahatın, huzurun, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destekler vereceğine ve borçlarından kurtulmasına yardımcı olacağına işarettir.

Rüyada nureddin yıldız görmek elini attığı her işten hayırlısıyla çıkacağına, yeni mallara kavuşacağına işaret eder.

Rüyada güneş yıldız görmek hayatının aksiliklerle geçeceğine ve deyim yerindeyse bir türlü şeytanın bacağını kırmayı başaramayacağına, işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine delalettir.

Rüyada yıldız patlaması görmek allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.