Rüyada ayağı kırık kedi

Rüyada ayağı kırık kedi yaşanan maddi problemlerin artacağına, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına, sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine, sorunların adım adım da olsa çözüleceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına, çok kişi ile iş yapmanın hem avantajlarını hem de dezavantajlarını yaşayacağına, yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına tabir olunur.

Rüyada ayağı kırık kedi gördüyseniz:

  • Sosyal konular sizi her zamankinden fazla düşündürebilir.

Rüyada ayağı kırık görmek iyi niyetle ses çıkarmayan rüya sahibinin bu durumdan hoşnut olmayarak yöneticileriyle görüşeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada koltuk ayağı kırık çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, rüya sahibinin ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine işarettir.

Rüyada ayağı kırık kedi kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, manevi olarak çok yıpranılacağına, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada ayağı kırık inek görmek işinden geri kalacağına, bu durumun tüm düzenini, planlarını, işlerini ve hayatını alt üst edeceğine, alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine yorulur.

Rüyada arkadaşını ayağı kırık görmek bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayağı kırık beyaz at görmek imkân sahibi olacağına ve iyi noktalara geleceğine, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada ayağı kırık sandalye görmek yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine, aradığı aşkı bulacağına delalet eder.

Rüyada bir ayağı kırık köpek görmek büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine, çok daha kötü durumlara düşüleceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments