Rüyada ayı ve domuz görmek

Rüyada ayı ve domuz görmek gelmek istediği noktalara geleceğine, hayatının bu sayede güzelleşeceğine, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, yenileneceğine, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, sorunların ve engellerin biteceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, kısmetinin kendinden yana olacağına, yüzünün güleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayı ve domuz gördüyseniz:

  • Verdiğiniz sözleri tutmamanız veya sözlerinizin arkasında durmamanız sorun yaratabilir.

Rüyada domuz ve domuz yavrusu görmek sevilen ve sayılan biri olunacağına, asla harama bulaşmayacağına yorulur.

Rüyada domuz görmek domuz öldürmek allah’ın izni ile her zaman başarılı ve bol rızklı olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada domuz düşmanların önlerinin açılacağına, genç kimselere eğitim vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada domuz vuramamak rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına tabir olunur.

Rüyada domuz satmak herhangi bir isteğinizden vazgeçmenize, sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine delalettir.

Rüyada iri domuz görmek iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, sırtına daha büyük bir yük olarak bineceğine işarettir.

Rüyada domuz kiymasi kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine, borçlanacağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada domuz dövmek sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments