Rüyada ayran aşı çorbası görmek

Rüyada ayran aşı çorbası görmek kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, üzüntü yaşamaya, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, mutluluk ve başarı getireceğine, talihsiz bir durumla karşı karşıya kalınacağına, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, çok mutlu olacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine delalet eder.

Rüyada ayran aşı çorbası gördüyseniz:

  • Bazı konular istediğiniz şekilde sonuçlanmamış olsa da, siz soğukkanlılığınızı korumalısınız.

Rüyada ayran aşı çorbası görmek düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayran çorbası pişirmek bolluk ve bereket içinde geçeceğine, darda kalacağına, ele güne muhtaç hallere geleceğine tabir olunur.

Rüyada ayran çorbası dağıtmak uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına inanılır.

Rüyada ayran çorbası yapmak başka kimselere de yardım edeceğine, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada ayran çorbasi görmek muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, ailesinin de aynı ferah koşullara sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayran çorbası yemek karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine rivayet eder.

Rüyada ayran çorbası içmek büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, maddi zararlara uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada ayran çorbası içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, işlerinin açılacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Beyza

Rüyamda yüksek yerden düştüm bişey olmadı sadece burnumdan kan yerine su döküldü.Sonra ayağa kalktım yürüdüm anneannem ölmüş onu öğrendim herkes anneannemin balkonunda toplanmış ve büyük kazanlardan yemek alıp yiyorlar çorba yok dikkatimi çekiyor sonra kadının biri elinde yoğurtlu nohutlu buğdaylı bir çorba getiriyor adını bilmiyorum çorbanın bana veriyor içeri götürüyorum herkes yiyor bendeyiyorum arkadaslarim çim biçme makinesi getirmisti onu görünce dayıma nasıl dayinicaz diyorum ağlıyorum.