Rüyada baba ve teyze görmek

Rüyada baba ve teyze görmek ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geleceğine bu sıkıntılarının da aile hayatına olumsuz yönde yansıyarak hane içindeki ağız tadının, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, sorunların yakın zaman içinde artacağına, mali sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine, maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına, işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine, işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, kazancını büyük miktarda arttıracağına, zor günlerin sona ereceğine, yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine inanılır.

Rüyada baba ve teyze gördüyseniz:

  • Mesafenizi korumalısınız.

Rüyada baba ve teyze görmek başarısız olacağına bu durumun da kendisine mutsuzluk ve gözyaşı getireceğine, gönlünün ferahlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş anne baba ve teyze görmek daha fazla kazanç getireceğine, yeni çalışmalar ortaya konacağına rivayet eder.

Rüyada teyze ve teyze oğlu görmek böylece hem malının hem de parasının katlanarak artacağına, etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada anne baba teyze görmek işlerinin hafifleyeceğine ve hayatının kolaylaşacağına, parasını ve işini kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada anne baba ve teyze görmek vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve sorun yaratacak bir projeye dâhil olunacağına, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, kalp kırmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada teyze teyze kızı görmek çalışkan bir kişi olunacağına, küfürlü söze delalet eder.

Rüyada baba baba diye bağırmak yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, türlü musibetlere uğrayacağına tabir olunur.

Rüyada teyze ve teyze kızı görmek herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına ve adından başarıları ile söz ettireceğine, üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, zorlukların aşılacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments