Rüyada bacaklarının kopması

Rüyada bacaklarının kopması çok hayırlı ve güzel kazançlar elde etmesini sağlayacağına, aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına, onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, kişinin yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda çok mutlu hissedeceğine, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, parasal olarak genişliğe çıkılacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, çok kazançlı adımlar atıp büyük paralar kazanacağına, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine inanılır.

Rüyada bacaklarının kopması gördüyseniz:

  • Bazı kimseler sırf size karşı olsun diye bir takım yenilikler teklif etseler bile bundan siz kazançlı çıkacaksınız.

Rüyada bacaklarının kabarması kazancının ve rızkının düşeceğine, keyfinin, rahatının ve ağız tadının kaçacağına, iş hayatında karşısına çıkacak bazı sorunlar yüzünden işinden olacağına, allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bacaklarının ağrıması işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, gamdan, kederden, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına işaret eder.

Rüyada bacaklarının görünmesi sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bacaklarının kesilmesi ardından dikkatli bir şekilde davranılacağına, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada bacaklarının morarması maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına alamet eder.

Rüyada bacaklarının kopması iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına işarettir.

Rüyada bacaklarının zayıfladığını görmek maddi olarak çok huzurlu olunacağına, kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine işaret eder.

Rüyada bacaklarının titrediğini görmek iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, elindeki işi rayına oturtacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.