Rüyada başına güvercinler konması

Rüyada başına güvercinler konması uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine, bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, yakın çevresine fikir danışacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına ve çok bereketli bir döneme gireceğine, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, uzun sohbetler edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başına güvercinler konması gördüyseniz:

  • İçinizdeki sanatçıyı dışarı çıkarabilirsiniz.

Rüyada başına güvercinler konması fakir fukaranın karnının doyurulacağına, maddi konuları fazlaca önemsemesi yüzünden, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına alamet eder.

Rüyada güvercinler görmek hayatının olumlu şekilde devam edeceğine, sorunlarının çözüleceğine, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına tabir olunur.

Rüyada gri güvercinler görmek attığı yanlış adımlar nedeniyle bir takım borç altına imza atacağına, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına yorulur.

Rüyada ölü güvercinler görmek sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına yorulur.

Rüyada yavru güvercinler görmek sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, büyük adımlar atacağına işarettir.

Rüyada siyah güvercinler görmek yıkılacağına, kara ve yaslı günler geçireceğine, şansın ve kısmetin açılacağına, rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine alamet eder.

Rüyada uçan güvercinler görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, sevdiği kişiler ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağına, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine, atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine delalettir.

Rüyada kahverengi güvercinler görmek endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, hastalıkların son bulacağına, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments