Rüyada başka bir rüyayı anlatmak

Rüyada başka bir rüyayı anlatmak çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, hayırlı bir erkek ile evleneceğine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, zor günlerin geride kalacağına, çaresizleşeceğine inanılır.

Rüyada başka bir rüyayı anlatmak gördüyseniz:

  • Çok farklı bir yola girmek ya da farklı bir yönde ilerlemek üzeresiniz.

Rüyada başka bir rüyayı anlatmak eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına işaret eder.

Rüyada başka bir rüyayı hatırlamak sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına, elindeki imkânları seferber edeceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine inanılır.

Rüyada rüyayı yönetmek büyük başarılar kazanacağına ve çok iyi yerlere gelerek yardıma ihtiyacı olan herkese yardım edeceğine, hedeflerinin gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada gördüğü rüyayı hatırlamamak kırılan kalplerin barışacağına, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada hep aynı rüyayı görmek etrafındaki kişilere de yardım edeceğine, bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine delalet eder.

Rüyada kan görülmesi rüyayı bozar mı rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, üzücü durumlara düşüleceğine ve eşler arasına huzursuzluk yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada görülen rüyayı anlatmak uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, dualarına karşılık alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gördüğümüz rüyayı anlatmak çok hayırlı şeylere, ancak verilen çabaara rağmen bir türlü ilerleme kaydedilemeyeceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments