Rüyada başka birinden yumurta almak

Rüyada başka birinden yumurta almak başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, hasta ise iyileşeceğine, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine, sevdiklerinin hep yanında kalacağına, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada başka birinden yumurta almak gördüyseniz:

  • Biraz daha dengeli olmaya çalışın.

Rüyada başka birinden yumurta almak yardım isteyen insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına, iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinden yumurta istemek sorunlu bir hayat yaşayacağına, dolayısıyla işlerin bozulacağına, çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine inanılır.

Rüyada birinden pişmiş yumurta almak bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar getireceğine, ağız tadının, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına işarettir.

Rüyada ölen birinden yumurta almak kendisi ile baş başa kalacağına, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada hamile birinden yumurta almak alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, kişinin de hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başka birinin sana yumurta vermesi kendi çok iyi hissedeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, hayatında bolluğun, bereketin ve verimin olacağına delalettir.

Rüyada başka birinin yumurta yediğini görmek zor ve kötü günler geçireceğine, kısa sürede hayatın düzene gireceğine delalet eder.

Rüyada başka birinden cin çıkarmak ayıplanacağına, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine, yapılan kötü bir davranıştan ötürü yakın bir arkadaşla aranın açılacağına, güzel günlerin sona ereceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.