Rüyada başkaları tarafından taşlanmak

Rüyada başkaları tarafından taşlanmak kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmet geleceğine, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine, her şeye değecek kadar yüce, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine delalet eder.

Rüyada başkaları tarafından taşlanmak gördüyseniz:

  • İş yerinizde sizi fazla ilgilendirmeyen bir konuda bazı karışıklıklar çıkabilir.

Rüyada başkaları tarafından taşlanmak kendi elleri ile hayatını mutsuz bir şekle sokacağına, dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkaları tarafından beğenilmek çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada başkaları tarafından korkutulmak maddi olarak eksiye düşüleceğine, dertlerine derman bulacağına alamet eder.

Rüyada evinin başkaları tarafından temizlenmesi kem gözlü insanların uzaklaşacağına, rüya sahibinin az bir sürede ferahlığa kavuşacağına inanılır.

Rüyada başkaları tarafından yıkanmak yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına işarettir.

Rüyada başkaları tarafından kovalanmak anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, yapılan iyiliklerin karşılığı olarak ihanet görüşeceğine, sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada başkaları tarafından dışlanmak tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, hastalıklarının son bulacağına yorulur.

Rüyada başkaları tarafından öldürülmek karşısına dikenli ve çakıllı yolların çıkacağına, yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

2 yorum “Rüyada başkaları tarafından taşlanmak

  1. Ruyada talanidigimi gördüm ve yanımda arkadaşım vardı o kaçtı ben kaldım ve 5.6 kışı bana taşlarla saldırdı durun dedim ve durdular babaları taş atmayın dedi ve orda rüya durdu yan tarafta da askeri tugayı vardı ne anlama geliyor bu rüya

    • Allâme der ki,
      Bu rüya hoşluğa, çevreye ve düzene tabir olunur. Rüya tabirine göre sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının düzene gireceğine; bulunduğu çevresinde madden ve manen kuvvetleneceğine; kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine alamettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.