Rüyada başkasında sivilce sıkmak

Rüyada başkasında sivilce sıkmak variyeti ile herkesi kıskandıracağına ve kendisine imreneceğine, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, rahat, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine tabir olunur.

Rüyada başkasında sivilce sıkmak gördüyseniz:

  • Kadınsanız sizden yüz bulamamış olan bir erkeğin kasıtlı dedikoduları yüzünden canınız sıkılabilir.

Rüyada başkasında sivilce sıkmak kazancın artacağına, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine, göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine, bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına delalet eder.

Rüyada bir başkasında sivilce görmek aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, çok büyük sorunlar yaşanacağına, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada başkasında sivilce çıktığını görmek bunlardan istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına, sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasında sivilce görmek en fazla hayatını belli bir standartta sürdüreceğine, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına yorulur.

Rüyada başkasında sivilce görmek nedir umutlarının biteceğine, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine işarettir.

Rüyada bir başkasında kan görmek hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine yorulur.

Rüyada bir başkasında bit görmek hayallerindeki insanla karşılaşacağına, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine alamet eder.

Rüyada başkasında kalmak maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments