Rüyada başkasının akıntıya kapıldığını görmek

Rüyada başkasının akıntıya kapıldığını görmek işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, eşlerin ayrılacağına, o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına, bu durumu atlatmak ve elinden bir kaza çıkmaması için allah’a kendisine sabır vermesi için dua edeceğine, elindekileri de yitireceğine, manevi olarak hasar alınacağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına ve iş dünyasında geriye düşeceğine, hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine alamet eder.

Rüyada başkasının akıntıya kapıldığını gördüyseniz:

  • Liderlik özelliğiniz mevcut durumunuzu korumanızı sağlarken, bir ilişkinize zarar verebilir.

Rüyada başkasının akıntıya kapıldığını görmek hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine,  bu durumları atlatmak için tekin olmayan bazı kişiler ile muhatap olacağına, bahtının ve kısmetinin de açık olacağına delalet etmektedir.

Rüyada akıntıya kapıldığını görmek söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, şüpheli bir olay yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına tabir olunur.

Rüyada çocuğunun akıntıya kapıldığını görmek hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine, cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kızının akıntıya kapıldığını görmek hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, yaşam kolaylığı içine gireceğine, huzur ve saadet bulacağına delalet eder.

Rüyada bir başkasının sele kapıldığını görmek hayallere kendini çok fazla kaptıracağına ve bu nedenle de çok üzüleceğine, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının sele kapıldığını görmek girdiği bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine işaret eder.

Rüyada nehirde akıntıya kapılmak zor zamanların ve sorunların geride kalacağına, mutluluk verici olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada yüzerken akıntıya kapılmak sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments