Rüyada başkasının bileğinin kesildiğini görmek

Rüyada başkasının bileğinin kesildiğini görmek gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, attığı her adımda daha kötü durumlara düşeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, iş hayatında ve eğitim hayatında sorunlar yaşayacağına, çalışma hayatında büyük zararlara maruz kalınacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine, bu kişinin kabul etmeyeceğine ancak daha sonra özürlerin ardından her şeyin düzeleceğine ve aranın yine eskisi gibi olacağına, elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının bileğinin kesildiğini gördüyseniz:

  • Mevcut durumunuzu korumanın veya sizin yararınıza çalışmayan şeyleri faydalı şekle dönüştürmenin yolunu bulmanız gerekiyor.

Rüyada başkasının el bileğinin kesildiğini görmek hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine, uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine delalettir.

Rüyada başkasının bileğinin kesildiğini görmek büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına, yüzünün her daim güleceğine delalettir.

Rüyada bileğinin kesildiğini görmek sevilen kişilerle aranın bozulacağına, yeni bir ortama girileceğine, bekarlar için de kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüyada ayak bileğinin kesildiğini görmek sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, maddi imkânlarının azalacağına işarettir.

Rüyada el bileğinin kesildiğini görmek yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine, kısmetlerin artacağına, hayatının ortalarına gelmiş, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sol el bileğinin kesildiğini görmek borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına ve üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada sol bileğinin kesildiğini görmek çok başarılı atılımlar yapılacağına ve hayırlı ve çok bereketli işler yapılacakken çok pişman olunabilecek hatalar yapılacağına, sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada sağ el bileğinin kesildiğini görmek hane içinde de ayrılıkların söz konusu olacağına, kazancının ilk önce azalacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments