Rüyada başkasının kıçını görmek

Rüyada başkasının kıçını görmek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, durumun farkına varılmasına rağmen sevilen bir kişinin ısrarı üzerine işe devam edileceğine, işinin, gücünün ve şansının yaver gideceğine, aile hayatına adım atılacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine, çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına yorulur.

Rüyada başkasının kıçını gördüyseniz:

  • Meslektaşlarınız ya da arkadaşlarınızla aranızda olan biteni daha iyi anlamak için araştırmaları derinleştirmelisiniz.

Rüyada başkasının kıçını görmek rüya sahibine yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, ahlaklı bir şekilde yetişmesini sağlayıp ileride evladının büyük bir insan olmasını sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının kıçını silmek maddi gücünün her geçen gün artacağına, herkesi hayrete düşürüp, hüsrana uğratacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının kıçını yıkadığını görmek mutlu olmanın yollarını bulacağına, çaresiz insanların çaresi olacak işlere imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir başkasının kıçını görmek kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine, işlerinin çok yolunda gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının kıçını yıkamak ailesinde de büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına, tüm kederinin uçup gideceğine inanılır.

Rüyada başkasının kıçını açık görmek kazançlı çalışmalar yapılacağına, kötü yola sapmaya, dinin emir ve buyruklarını unutmaya işarettir.

Rüyada birisinin kıçını görmek hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, kazançlı olacağı işlere gireceğine, toplumdan kendisini soyutlayarak yalnızlığa düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğunun kıçını yıkamak zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına, zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine ve konusunda uzman bir kişi olunacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.