Rüyada bebeği düşmüş görmek

Rüyada bebeği düşmüş görmek endişeli ve korku dolu günler geçireceğine, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, alacaklarını tahsil edeceğine, iyi geçiminin biteceğine, iş hayatındaki bu rahatlığın aile hayatına yansıması sayesinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, elinde bulunan imkânların çok daralacağına, rüya sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada bebeği düşmüş gördüyseniz:

  • Ani tepkiler vermekten, ani hareketlerden, tartışmaları ortamlardan uzak durmakta fayda vardır.

Rüyada bebeği düşmüş görmek çok endişeli ve çok üzüntülü dönemler geçireceğine, uğursuzlukların yakasını bırakmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada düşmüş işlerinin hızlanacağına, konforunun yerinde olacağına ve maddi gücü ile insanlar arasında ayrıcalık kazanıp, özel muamele göreceğine, ekmek kapılarının kapanacağına, gelirin tükeneceğine işarettir.

Rüyada diş düşmüş görmek işlerinde çok başarılı olacağına, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine, sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine işarettir.

Rüyada düşmüş diş görmek hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına delalet eder.

Rüyada uçak düşmüş zenginlik elde edeceğine, lüks içinde olacağına, aksiliklerin birbiri ardına yaşanacağına delalettir.

Rüyada dişi düşmüş görmek uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına ve bir aile yemeğine katılıp çok güzel zaman geçirileceğine, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada düşmüş tırnak görmek kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine, mali krize gireceğine işaret eder.

Rüyada suya düşmüş araba görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına, kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağı yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments