Rüyada bebeğin yumurtlaması

Rüyada bebeğin yumurtlaması hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, rüya sahibinin ağız tadının da yerinde olacağına, yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, tövbe edip hak yolunu seçeceğine, kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine,  yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, ömrünün sonuna kadar rahat yaşayacak kazanca ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada bebeğin yumurtlaması gördüyseniz:

  • Yapacağınız seçimlerde sevdiğiniz bir kişinin etkisi olabilir.

Rüyada bebeğin boğulması sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine yorulur.

Rüyada bir bebeğin öldürülmesi hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına ve evde bayram havası eseceğine, işyerinde çizdiği başarılı tablo sayesinde üst bir mevkiye terfi alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebeğin diş çıkarmak girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına ve daha büyük sıkıntılara gireceğine, ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada bebeğin kıpırdaması iş hayatında ve aile hayatında huzursuz günlerin başgöstermesine neden olacağına, geleceğinin de umut vadedeceğine delalettir.

Rüyada bebeğin saldırması sıkıntılı ve sorunlu dönemler yaşanacağına, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına inanılır.

Rüyada bebeğin saç uzaması sorunlu bir kişi ile tartışma yaşanacağına, yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine delalettir.

Rüyada bebeğin yanması daha sonra hayırlı işlere gireceğine, elinin de bollaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada bebeğin yuvarlanması sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments