Rüyada bebeğinin kaybolması

Rüyada bebeğinin kaybolması sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına, sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, sorunlarından kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, çalışkanlık ve disiplinle birlikte iman gücüyle de hareket eden rüya sahibinin asla dara düşmeyeceğine, onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına, bilakis hiçbir eksiğinin kalmayacağına, aile hayatı içinde ve çok huzurlu bir şekilde yaşamaya ve hane içerisinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine tabir olunur.

Rüyada bebeğinin kaybolması gördüyseniz:

  • Değişiklik yapılması gereken şeyler olabilir.

Rüyada göz bebeğinin küçülmesi bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, yapılacak araştırmalar ve ortaya konulacak çabaya rağmen sorunun bir türlü düzeltilmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tek göz bebeğinin yok olması tatsızlıklar çıkacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada bir bebeğinin olması annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine, allah’ın kişiye sayısız lütuflar ve fırsatlar sunacağına işaret eder.

Rüyada bebeğinin kaybolması çok büyük bir proje ortaya koyacağına ve böylece uzun bir zamandan beri hayallerini kurduğu işi hayata geçireceğine, maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına işarettir.

Rüyada göz bebeğinin yok olması çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına işaret eder.

Rüyada sol göz bebeğinin olmaması düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sol göz bebeğinin akması ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine, girdiği projelerden zararla çıkacağına rivayet eder.

Rüyada bebeğinin düşmesi aradığı çareleri bulacağına, ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments