Rüyada beyaz kediye zarar vermek

Rüyada beyaz kediye zarar vermek ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, ilişkileri veya evlilikleri boyunca kadının söz sahibi olacağına, zaman zaman kişiyi ezeceğine, yakın bir arkadaşla bir yola çıkılacağına, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine, mutlu olacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, birçok dertle muhatap olacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine, kişinin endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz kediye zarar vermek gördüyseniz:

  • Söylediklerinize dikkat etmelisiniz.

Rüyada beyaz kediye zarar vermek bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, zayıflayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kediye zarar verilmesi tekin olmayan kimselerle hareket edeceğine, aklındaki şeytanı yenmeyi başaramayarak ona uyacağına, ancak daha sonra yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına işarettir.

Rüyada istemeden kediye zarar vermek hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına yorulur.

Rüyada bir kediye zarar vermek maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına yorulur.

Rüyada kediye zarar vermek yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, kişinin eski aşkına geri döneceğine yorulur.

Rüyada yavru kediye zarar vermek masraflarının azalacağına, canının sıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kara kediye zarar vermek hayattan daha zevk alacağına, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada birinin kediye zarar verdiğini görmek elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments