Rüyada beyaz ve yeşil renk görmek

Rüyada beyaz ve yeşil renk görmek yeni işlere ve projelere gireceğine, mesai saatlerinin de uzun olacağına, kız çocuğunun olacağına, çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine, ağlayacağına ve dertleneceğine, huzurunun bozulacağına, sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, manevi olarak çok yıpranılacağına işarettir.

Rüyada beyaz ve yeşil renk gördüyseniz:

  • Değişimi olumlu karşılamalısınız.

Rüyada beyaz ve yeşil renk görmek yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına inanılır.

Rüyada beyaz yeşil renk görmek elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine, bunun için sabırsızlanacağına işarettir.

Rüyada yeşil beyaz renk görmek yaptığı işin hafif ve kolay olacağına, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, edilen duaların kabul olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı beyaz yeşil renk görmek yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine ve işleri yoluna koymak için gösterdiği çabaya ortak olacağına, değişik, eğlenceli ortamlara gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil beyaz renk yılan görmek içinin de rahat edeceğine, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine işaret eder.

Rüyada yeşil ve beyaz renk görmek gelir elde edeceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine yorulur.

Rüyada mavi beyaz yeşil renk görmek dünya malının çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine, evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, işlerin ters gideceğine tabir olunur.

Rüyada sarı yeşil beyaz renk görmek manevi açıdan kendisini daha güçlü ve daha azimli hissedeceğine ve iş yerinde bir aile ortamı kuracağına, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments