Rüyada bileğini görmek

Rüyada bileğini görmek zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, emeklerinin bir anda değersizleşeceğine, çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına ve neredeyse her gününün kavga ve dövüşle geçeceğine, huzuru kaçıran durumların ortadan kalkacağına, çok hayırlı ve akıllıca atılımlar yapacağına alamet eder.

Rüyada bileğini gördüyseniz:

  • Hızla ilerlemeli, belli bir plan, iş ya da projenize heyecan katabilecek yaklaşımlar geliştirmelisiniz.

Rüyada el bileğini kesmek kimse ile tartışmayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına işarettir.

Rüyada bileğini görmek sıkıntılarının ve sorunlarının sona ermesinde çok büyük fayda sağlayacağına, neşesini, mutluluğunu, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine alamet eder.

Rüyada bileğini kırık görmek zarar edilen işlerin düzeleceğine, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına inanılır.

Rüyada birinin bileğini sıkmak kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine, mevki makam sahibiyken işten olunacağına rivayet eder.

Rüyada birinin bileğini kesmesi çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, dostlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel günlere yorulmaktadır.

Rüyada ayak bileğini görmek kudretinin ve inancının da hiç azalmayacağına, mutsuz ve kötü günler yaşayacağına, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada eşinin bileğini kesmek emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına, bunun şans olacağına, başarı, kazanç, makam, şöhret ve hayır getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi bileğini kesmek kötü duygularından arınacağına ve allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments