Rüyada bina kapısı görmek

Rüyada bina kapısı görmek hayırlı günler yaşayacağına, hayatı boyunca pişmanlık duyacağına, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına, sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, büyük atılımlarda bulunacağına, kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine işaret eder.

Rüyada bina kapısı gördüyseniz:

  • Ne istediğinizi netleştirmeniz durumunda istediğiniz yardımı bulabilirsiniz.

Rüyada bina kapısı görmek eğer bu rüyayı gören kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, yakaladığı bu şansın garanti olacağına delalet etmektedir.

Rüyada oda kapısı sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına, hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine delalettir.

Rüyada beyaz oda kapısı kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, işini kaybedeceğine, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına delalettir.

Rüyada kilise kapısı kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına yorulur.

Rüyada tövbe kapısı eskisi gibi birlik, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, kişinin memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına yorulur.

Rüyada türbe kapısı uzmanlığı dışındaki bu iş sayesinde kişinin çok zengin bir hayat süreceğine, atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saray kapısı faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine, parasal ve ruhsal sorunların artacağına alamet eder.

Rüyada hastane kapısı iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments