Rüyada bir evin suya gömülmesi

Rüyada bir evin suya gömülmesi elinde olan bir miktar paranın yakın bir zaman içinde gereksiz bir şey için harcanacağına, rahata kavuşacağına, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına ve büyük ruhsal sorunlar yaşayabileceğine, sıkıntıya ve zahmete düşeceğine delalet eder.

Rüyada bir evin suya gömülmesi gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişilerin sizi seçip seçmeyeceğini düşünmek yerine, sizin onlarla hareket etmek isteyip istemediğinizi bulmanız gerekiyor.

Rüyada bir evin suya gömülmesi fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada evin suya battığını görmek dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine, her işte kendisi kadar ailesinin de onayını alma ihtiyacı içinde olan rüya sahibinin izlediği yolun doğru olduğuna ve kar dolu işler sonrasında büyük taşınmazlar alacağına alamet eder.

Rüyada evin suya gömülmesi geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret eder.

Rüyada evin anahtarını suya düşürmek önemli ve büyük adımlar atacağına, bu durumun da herkesin dikkatini çekeceğine, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına rivayet eder.

Rüyada evin suya batması sorunların yeni sorunlar doğuracağına, verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, insanlarla tartışacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada suya düşürmek kendisinden beklenen her şeyin karşılığını fazlasıyla verecek olan rüya sahibinin vicdanen son derece rahat olacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir destek verileceğine delalettir.

Rüyada suya yön vermek birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına, ancak bazı kişilerin bu başarıya gölge düşürmek için çaba göstereceklerine ve şimdi olmasa bile yakın bir zamanda kötü bir durumla karşılaşılabileceğine işaret eder.

Rüyada suya kaymak gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, insanlar tarafından tanınan biri olacağına, çektiği yokluğun unutulacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments