Rüyada bir işten zarar etmek

Rüyada bir işten zarar etmek kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, bereketi ve zenginliği bulacağına, kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kıskandıracak bir hayata sahip olacağına, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, allah’ın inayetini kazanacağına, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada bir işten zarar etmek gördüyseniz:

  • İnsanlara karşı düşüncesiz davranışlarda bulunabilirsiniz.

Rüyada bir işten zarar etmek maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, işlerine yeni işler katacağına yorulmaktadır.

Rüyada yaptığı işten zarar etmek rüya sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, hayır duaları alacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine alamet eder.

Rüyada eve zarar vermek işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, mal ve mülk sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada zarar görmek işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, bu yüzden uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına, sağlığının kötüye gideceğine tabir olunur.

Rüyada ata zarar vermek moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada işten gelmek üzüntülü günlerin  sona ereceğine, evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına yorulmaktadır.

Rüyada işten çıkış bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, seyahat sırasında çok büyük miktarda para harcayacağına yorulur.

Rüyada işten uzaklaştırılmak kendisine çok daha fazla yetki verileceğine, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments