Rüyada bir kadının seni sevmesi

Rüyada bir kadının seni sevmesi atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına, çok büyük bir mutluluk duyulacağına, devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, geçiminin güçleşeceğine, sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına işarettir.

Rüyada bir kadının seni sevmesi gördüyseniz:

  • Evle ilgili değişiklikler konforu arttırabilir.

Rüyada bir kadının seni boğması kişinin gerek iş, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine, maddi durumunun da her geçen kötüye doğru gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir kadının seni dövmesi kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, aile hayatındaki uyumun ve huzurun da artacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir kadının seni yıkaması ticaret yapıyorsa zarar edeceğine, her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir kadının seni sevmesi kısmet alacağına, tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine delalettir.

Rüyada bir kadının seni izlemesi kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine, aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına, sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine inanılır.

Rüyada yabancı bir kadının seni öpmesi müjdeli haberler alacağına, sevineceğine, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir kadının seni öldürmeye çalışması görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine, bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine delalet eder.

Rüyada kadının seni boğduğunu görmek çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, bir sebeple daha kıymetbilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.