Rüyada bir ölünün ben iyiyim demesi

Rüyada bir ölünün ben iyiyim demesi şan şöhret kazanacağına, onlarla dayanışma içinde olacağına, yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, rahatsızlık veren durumların son bulacağına, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, birikim yapacağına ve dünya nimetlerinden yana sayısız lezzetlerden nasipleneceğine, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına, ev içinde de gelirin artması sonucunda mutluluk rüzgarları eseceğine, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir ölünün ben iyiyim demesi gördüyseniz:

  • Ani hareketlerden kaçınmakta fayda var.

Rüyada ölünün ben iyiyim demesi mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine, iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına, bu sayede daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir ölünün ben iyiyim demesi talihinin artacağına, rızkının çoğalacağına, keyfinin, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, hayallerinin gerçekleşmesi sayesinde sevdiğine kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölünün iyiyim demesi yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine ve daha sonra çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına delalettir.

Rüyada ölü birinin ben iyiyim demesi hasret kaldığı kişilere kavuşacağına, özlem gidereceğine, üzüleceğine ve kırılacağına işarettir.

Rüyada ölen birinin ben iyiyim demesi huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına, elindeki malların gideceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin iyiyim demesi onun sevincini de, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, bir sebeple rüya sahibinin adım atarken çok dikkat etmesi gerektiğine, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine, bu durumdan kurtulmak için iş konusunda deneyimli birisinden yardım alması gerektiğine yoksa daha kötü durumlar ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin ben iyiyim demesi elindeki parasını yanlış yatırımlarda çarçur edeceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin ben iyiyim demesi sıkıntılı durumlar geçireceğine, büyük aksilikler yaşayacağına, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments