Rüyada bir şey yiyip içmek

Rüyada bir şey yiyip içmek kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına, iş hayatının her geçen gün daha da bozulacağına, sorunların üstüste geleceğine, bunun için resmi kapıları zorlamak zorunda kalacağına, her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine, yardım severliği sayesinde elinden geleni yapacağına, kıskançlık yapan bir kişi ile tartışılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir şey yiyip içmek gördüyseniz:

  • O nedenle sevdiğiniz kişileri aramanızda fayda var.

Rüyada yemek yiyip yiyip doymamak sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, kısmetinin açılacağına ve aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada yiyip yiyip doymamak kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yiyip içmek muradına ereceğine ve deyim yerindeyse hayatının altın çağını yaşayacağına, sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada et yiyip tükürmek bir sebeple hiç istemediği halde büyük sıkıntılar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine, gönülsüzce bir yere gideceğinize alamet eder.

Rüyada bir şey yiyip içmek elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine, bereketin ve karın artacağına alamet etmektedir.

Rüyada dayak yiyip ölmek zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, elde bulunan işlerle ilgili anlaşmaların feshedileceğine ve hem maddi hem manevi açıdan kötü bir durumda olunacağına alamet eder.

Rüyada tatlı yiyip dağıtmak maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına yorulur.

Rüyada böcek yiyip kusmak düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, kendisini allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine ve sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments