Rüyada et yiyip tükürmek

Rüyada et yiyip tükürmek hikmetli ve asil insanlardan olacağına, sevilen ve değer verilen kişilerden büyük bir ihanet görüleceğine, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine ve yapılan işlerde büyük bir üne kavuşulacağına, ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, para kazanma konusunda hep rahat olunacağına, güzel, olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada et yiyip tükürmek gördüyseniz:

  • Yeni arkadaşlıklar kurmanız veya yeni yerler ziyaret etmeniz bir sonraki adımınızı atarken size yön verebilir.

Rüyada yemek yiyip yiyip doymamak sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına, makamını kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada yiyip yiyip doymamak çalışma hayatında bir takım zorluklar yaşamaya, sevdiklerine daha çok zaman ayıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada et yiyip tükürmek kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yiyip içmek her işi ile daha çok ses getireceğine, büyük paralar kazanılacağına delalet eder.

Rüyada bir şey yiyip içmek başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, hevesinin kursağında kalacağına, başarısının düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada fare yiyip kusmak huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, ayaklarının yere basması yerine daha hayalci davranan rüya sahibinin ailesiyle arasında da geri dönüşü zor sıkıntılar ve kavgalar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada balık yiyip tükürmek rüya sahibinin hayatından razı geleceğine, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada domuz eti yiyip kusmak büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments